podaruj prezent
Czytaj więcej

Ski Ośrodek

Stok narciarski 800 metrów od obiektu

28
lut 2020
29
lut 2020
Rezerwuj online

Szkoła Narciarska

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Spichlerz pod Żurawiem we współpracy ze szkołą narciarską oferuje Państwu zimową szkółkę narciarską. Stok narciarski mieści się zaledwie 800 metrów od naszego obiektu. Zapewniamy wszystkim chętnym miejsce noclegowe oraz wyżywienie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dajemy także możliwość korzystania z przechowalni i wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

 

Oferta obejmuje: 

 • Szkolenia indywidualne:
  • Dzieci: Rozpoczynamy szkolenie dla dzieci w wieku od 3-4 lat. Stoki narciarskie w Kazimierzu Dolnym i Celejowie posiadają idealne warunki do rozpoczęcia nauczania. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu sportowego. Nasi doświadczeni instruktorzy PZN zapewniają bezpieczeństwo i szybki postęp w nauczaniu. Pierwszy w województwie lubelskim wyciąg taśmowy dla najmłodszych narciarzy - już u nas :-)

  • Dorośli: Dla dorosłych oferta szkoleniowa obejmuje zarówno nauczanie początkowe jak również doskonalenie techniki jazdy na nartach. W zależności od stopnia zaawansowania realizujemy ścieżki dydaktyczne w różnym zakresie trudności.
 • Szkolenie grupowe:
  • Szkolenia grupowe organizujemy dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. Kryteriami podziału na grupy są: stopień zaawansowania i umiejętności oraz wiek uczestników szkolenia. Praktykujemy podział na grupy 2-5 osób i 6-10 osób oraz grupy zorganizowane (dzieci, młodzież, dorośli) powyżej 10 osób. W zależności od ilości osób i dni szkoleniowych oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe.
 • Szkolenie rodzinne:
  Szkolenie rodzinne obejmuje pakiety nauczania dla całej rodziny. Wspólne ćwiczenia pozwolą rodzicom w późniejszym okresie na samodzielne doskonalenie poznanych elementów narciarskich. Zwracamy uwagę na prostą formę nauczania, bezpieczeństwo i odpowiedni stopień trudności ćwiczeń. Zmieniamy miejsca nauczania ćwicząc na różnych stacjach narciarskich. Uczymy zachowania na trasach zjazdowych. Wszystko pod kątem późniejszych rodzinnych wyjazdów w "bezpieczne góry".

Cennik na rok 2017/2018

 

1 osoba 70 zł
2 osoby 100 zł
3 osoby 120 zł
4 osoby  140 zł 
5 osób 150 zł
powyżej 5 osób  25zł / osoba
pakiet 5-ciu lekcji  60zł/ lekcja

 

Stacje narciarskie znjadujące się w pobliżu Kazimierza Dolnego 

opinie pełnoekranowe

Oferty Specjalne

Zobacz wszystkie
newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij