podaruj prezent
Czytaj więcej

Restauracja

Lokalna tradycja w nowoczesnym wydaniu

28
lut 2020
29
lut 2020
Rezerwuj online

Kuchnia
naturalna

Bogactwo naszej kuchni zawdzięczamy żyznym ziemiom Lubelszczyzny, obfitującej w plony zbóż, warzyw i owoców. Nasza kuchnia wywodzi się z krainy, w której lasy były pełne runa i dziczyzny, a w prostych domach podawano potrawy mączne, rozmaite placki, racuszki i bliny. Na stołach królowały pierogi wykończone misternie lepioną koronką.

Smaki Lubelszczyzny

Zapraszamy Państwa do Rstauracji, gdzie Szef Kuchni Danuta Siwiec przygotowuje dania z naturalnych, regionalnych składników od lokalnych producentów. Bogactwo naszej kuchni zawdzięczamy żyznym ziemiom Lubelszczyzny, które zapewniają nam, obfite plony zbóż, warzyw i owoców. Nasza kuchnia wywodzi się z krainy gdzie lasy były pełne runa i dziczyzny, a w prostych domach mieszkańców podawano potrawy mączne, rozmaite placki, placuszki i bliny. Na stołach królowały pierogi wykończone misternie lepioną koronką. Kontynuując tradycję tego co najpiękniejsze i najsmaczniejsze, pragniemy zabrać Państwa w krainę smaków z dzieciństwa, w krainę smaków pięknej i urodzajnej Lubelszczyzny.

 

 

 

opinie pełnoekranowe

Oferty Specjalne

Zobacz wszystkie
newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij