podaruj prezent
Czytaj więcej

O ośrodku

Zamieszkaj nad Wisłą

28
lut 2020
29
lut 2020
Rezerwuj online

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

SPICHLERZ POD ŻURAWIEM

Od 15 października 2016 r. zapraszamy Państwa do odnowionego Ośrodeka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Spichlerz pod Żurawiem. Nasz obiekt znajduje się nad brzegiem Wisły, tuż przy bulwarze spacerowym. Do dyspozycji Gości oddajemy 19 przestronnych pokoi z łazienką. Wszystkie wnętrza są gustownie urządzone, mają piękną kolorystykę i niebanalne dodatki. Na ścianach widnieją oryginalne fototapety przedstawiające urokliwe zakątki Kazimierza Dolnego

Zapraszamy do XVII-wiecznego Spichlerza pod Żurawiem w urokliwym Kazimierzu Dolnym. To jedyne w swoim rodzaju miejsce umiejętnie łączące swoją długą historię z nowoczesnym sznytem. Zabytkowy budynek jest położony nad samym brzegiem Wisły, tuż przy trasie spacerowej. Jego charakterystyczne elementy to niezmienne od wieków małe okienka, tworzące niepowtarzalną atmosferę.

/uploads/Quest_PodZurawie.pdf

            Spichlerz pod Żurawiem to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku rodzinnego, romantycznego wypadu we dwoje, jak również dla Gości biznesowych i firm. W niedawno wyremontowanym hotelu mają Państwo do dyspozycji 19 komfortowych pokoi (1, 2, 3 i 4 osobowych). Wszystkie są bardzo przestronne, gustownie urządzone i utrzymane w przyjemnej kolorystyce. W każdym z nich ciekawym akcentem dekoracyjnym są duże ścienne fototapety, ukazujące różne charakterystyczne zakątki dla Kazimierza Dolnego.

            Pokoje mają w pełni wyposażoną wygodną łazienkę, dostęp do internetu, telewizję kablową oraz czajnik elektryczny. Na parterze znajduje się stylowa restauracja, serwująca pyszne śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Dla grup powyżej 10 osób organizujemy również kolacje integracyjne, spotkania okolicznościowe, takie jak chrzciny, wesela, komunie i inne.

            Nasz ośrodek jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, eventów i pikników. Proponujemy przy tym urozmaiconą ofertę atrakcji, w terenie i w hotelu. Dysponujemy salą konferencyjną z dostępem do internetu bezprzewodowego, wyposażoną w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, ekran, tablicę fliphart i mazaki i zapewniamy serwis konferencyjny. Ponadto oferujemy bezpłatny parking, bawialnię dla dzieci

i bilard. Hotel jest przyjazny zwierzętom. Z tyłu obiektu znajduje się teren biesiadny, na którym odbywają się ogniska i imprezy.

            Mamy nadzieję, że zatrzymując się u nas, podobnie jak my, Nasi Goście zakochają się w Kazimierzu!

 

Regulamin przyjmowania zwierząt w Spichlerzu pod Żurawiem (Przyjazd ze zwierzęciem należy zgłosić już podczas rezerwacji):

  • Doba dla każdego czworonoga wynosi 40 zł / doba
  • Ośrodek udostępnia miski dla psów/kotów.
  • Ośrodek udostępnia specjalne koce do spania dla zwierząt
  • Wszelkie hałasy zwierząt powinny być ograniczone do minimum, aby zapewnić innym gościom spokój i intymność
  • Istnieje zakaz zostawiania zwierzęcia w pokoju bez opieki. W wyjątkowych przypadkach należy poinformować o tym fakcie recepcję
  • W miejscach ogólnodostępnych właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu
  • Zabrania się wprowadzania zwierząt do restauracji
  • Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzęta odpowiada ich właściciel
  • Przed opuszczeniem ośrodka właściciel jest zobowiązany do uiszczenia kwoty adekwatnej do zniszczeń wyrządzonych przez zwierzę 

 

opinie pełnoekranowe

Oferty Specjalne

Zobacz wszystkie
newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij