podaruj prezent
Czytaj więcej

Oferta dla grup

Zorganizuj wyjazd

28
lut 2020
29
lut 2020
Rezerwuj online

Oferta dla grup zorganizowanych

Zapraszamy na nową, dedykowaną zakłądkę dla grup zorganizowanych z ofertą atrakcji, zwiedzania i eventów dla grup -> przedz do zakładki "Atrakcje dla grup"

Spotkania przy bulwarze

Spichlerz pod Żurawiem, mieszczący się w zabytkowym budynku dawnego spichlerza, jest usytuowany przy bulwarze spacerowym wzdłuż Wisły. Widok z okien rozpościera się na rzekę i zieleń wokół obiektu.

  • Na terenie obiektu posiadamy miejsce biesiadne, gdzie przy ognisku i wspólnym pieczeniu kiełbasek można spędzać mile czas w gronie znajomych.
  • Restauracja oferuje smaczne posiłki przyrządzane z regionalnych produktów, organizujemy tutaj również różne imprezy okolicznościowe. Dysponujemy 70 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4-osobowych, oraz salami konferencyjnymi. 
  • Pokoje o zróżnicowanym standardzie oraz bliskość najważniejszych atrakcji Kazimierza Dolnego pozwalają dopasować ofertę do Państwa potrzeb.
  • Specjalnie dla grup powyżej 20 osób mamy atrakcyjne zniżki i dodatkowe pakiety usług: pełne wyżywienie w Restauracji, wycieczki oraz wiele innych atrakcji stanowiących największą bazę imprez integracyjnych dla firm w regionie w zakładce
    "Atrakcje dla grup" na naszej stronie. 

Planujesz pobyt grupy? Pobierz nasze pdf z prezentacjami ofert Ośrodka, eventów, atrakcji regionu.  Zobacz jak wiele mamy do zaoferowania. Lub kliknij w link do pobrania prezentacji z dysku google https://drive.google.com/open?id=1AzpE7l_aEGFcI8IgPwXLTt3q46oowrTB

opinie pełnoekranowe

Oferty Specjalne

Zobacz wszystkie
newsletter

Czekają na ciebie najnowsze
promocje i wydarzenia!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij